首页 / 矩形电缆组件 / TCSD-03-D-02.50-01-F-R
minImg
TCSD-03-D-02.50-01-F-R
Samtec Inc.
型号:
TCSD-03-D-02.50-01-F-R
品牌:
Samtec Inc.
描述:
2MM DOUBLE ROW FEMALE IDC ASSEMB
用户指南
Usage -
Number of Rows 2
Number of Positions 6
Color Gray, Ribbon
Contact Finish Thickness Flash
Contact Finish Gold
Shielding Unshielded
Pitch - Connector 0.079" (2.00mm)
Product Status Active
Pitch - Cable 0.039" (1.00mm)
Series Tiger Eye™ TCSD
Length 0.208' (63.50mm, 2.50")