Samtec Inc.
型号:
TCSD-05-D-10.50-01-N-R
品牌:
封装:
-
批次:
-
描述:
2MM DOUBLE ROW FEMALE IDC ASSEMB
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$15.5325
$15.5325
10
$13.46435
$134.6435
25
$12.76116
$319.029
50
$12.5761
$628.805
100
$11.09657
$1109.657
250
$10.356824
$2589.206
500
$10.134904
$5067.452
请发送询价,我们将立即回复。

| Usage | - |
| Number of Rows | 2 |
| Number of Positions | 10 |
| Color | Gray, Ribbon |
| Contact Finish Thickness | 30.0µin (0.76µm) |
| Contact Finish | Gold |
| Shielding | Unshielded |
| Pitch - Connector | 0.079" (2.00mm) |
| Product Status | Active |
| Pitch - Cable | 0.039" (1.00mm) |
| Series | Tiger Eye™ TCSD |
| Length | 0.875' (266.70mm, 10.50") |
| Connector Type | Socket to Socket, Reversed |
| Mfr | Samtec Inc. |
| Features | Polarizing Key |
| Package | Bulk |
| Base Product Number | TCSD-05 |
| Cable Termination | IDC |