首页 / 矩形电缆组件 / TCSD-05-D-11.50-01-F-N
minImg
TCSD-05-D-11.50-01-F-N
Samtec Inc.
型号:
TCSD-05-D-11.50-01-F-N
描述:
2MM DOUBLE ROW FEMALE IDC ASSEMB
Number of Rows 2
Number of Positions 10
Color Gray, Ribbon
Contact Finish Thickness Flash
Contact Finish Gold
Shielding Unshielded
Pitch - Connector 0.079" (2.00mm)
Product Status Active
Pitch - Cable 0.039" (1.00mm)
Series Tiger Eye™ TCSD
Length 0.958' (292.10mm, 11.50")