Samtec Inc.
型号:
TCSD-05-D-12.00-01-N
品牌:
封装:
-
批次:
-
描述:
CABLE ASSEM 2MM 10POS F-F 12"
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$15.941
$15.941
10
$13.813
$138.13
25
$13.09214
$327.3035
50
$12.90233
$645.1165
100
$11.38442
$1138.442
250
$10.625484
$2656.371
500
$10.397807
$5198.9035
请发送询价,我们将立即回复。

| Usage | - |
| Number of Rows | 2 |
| Number of Positions | 10 |
| Color | Gray, Ribbon |
| Contact Finish Thickness | 30.0µin (0.76µm) |
| Contact Finish | Gold |
| Shielding | Unshielded |
| Pitch - Connector | 0.079" (2.00mm) |
| Product Status | Active |
| Pitch - Cable | 0.039" (1.00mm) |
| Series | Tiger Eye™ TCSD |
| Length | 1.00' (304.80mm) |
| Connector Type | Socket to Socket |
| Mfr | Samtec Inc. |
| Features | Polarizing Key |
| Package | Bulk |
| Base Product Number | TCSD-05 |
| Cable Termination | IDC |