Samtec Inc.
型号:
TCSD-05-S-08.00-01-F-N
品牌:
封装:
-
批次:
-
描述:
2MM DOUBLE ROW FEMALE IDC ASSEMB
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$7.5525
$7.5525
10
$6.82955
$68.2955
25
$6.45164
$161.291
50
$6.29432
$314.716
100
$5.979585
$597.9585
250
$5.350172
$1337.543
500
$5.035456
$2517.728
1000
$4.406024
$4406.024
请发送询价,我们将立即回复。

| Usage | - |
| Number of Rows | 2 |
| Number of Positions | 10 |
| Color | Gray, Ribbon |
| Contact Finish Thickness | Flash |
| Contact Finish | Gold |
| Shielding | Unshielded |
| Pitch - Connector | 0.079" (2.00mm) |
| Product Status | Active |
| Pitch - Cable | 0.039" (1.00mm) |
| Series | Tiger Eye™ TCSD |
| Length | 0.667' (203.20mm, 8.00") |
| Connector Type | Socket to Cable |
| Mfr | Samtec Inc. |
| Features | Polarizing Key |
| Package | Bulk |
| Base Product Number | TCSD-05 |
| Cable Termination | IDC |