Samtec Inc.
型号:
TCSD-08-D-06.00-01-F-N
品牌:
封装:
-
批次:
-
描述:
IDC CABLE ASSEM 6.INCH 2MM
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$12.331
$12.331
10
$10.9269
$109.269
25
$10.50662
$262.6655
50
$10.08634
$504.317
100
$9.525935
$952.5935
250
$8.685394
$2171.3485
500
$8.125046
$4062.523
1000
$7.452626
$7452.626
请发送询价,我们将立即回复。

| Usage | - |
| Number of Rows | 2 |
| Number of Positions | 16 |
| Color | Gray, Ribbon |
| Contact Finish Thickness | Flash |
| Contact Finish | Gold |
| Shielding | Unshielded |
| Pitch - Connector | 0.079" (2.00mm) |
| Product Status | Active |
| Pitch - Cable | 0.039" (1.00mm) |
| Series | Tiger Eye™ TCSD |
| Length | 0.500' (152.40mm, 6.00") |
| Connector Type | Socket to Socket |
| Mfr | Samtec Inc. |
| Features | Polarizing Key |
| Package | Bulk |
| Base Product Number | TCSD-08 |
| Cable Termination | IDC |