首页 / 矩形电缆组件 / TCSD-08-D-10.00-01-F-N-RW-R
minImg
TCSD-08-D-10.00-01-F-N-RW-R
Samtec Inc.
型号:
TCSD-08-D-10.00-01-F-N-RW-R
描述:
2MM DOUBLE ROW FEMALE IDC ASSEMB
Number of Rows 2
Number of Positions 16
Color Gray, Ribbon
Contact Finish Thickness Flash
Contact Finish Gold
Shielding Unshielded
Pitch - Connector 0.079" (2.00mm)
Product Status Active
Pitch - Cable 0.039" (1.00mm)
Series Tiger Eye™ TCSD
Length 0.833' (254.00mm, 10.00")