首页 / 矩形电缆组件 / TCSD-10-D-02.02-01-F-N-RW
minImg
TCSD-10-D-02.02-01-F-N-RW
Samtec Inc.
型号:
TCSD-10-D-02.02-01-F-N-RW
品牌:
Samtec Inc.
描述:
2MM DOUBLE ROW FEMALE IDC ASSEMB
用户指南
Usage -
Number of Rows 2
Number of Positions 20
Color Gray, Ribbon
Contact Finish Thickness Flash
Contact Finish Gold
Shielding Unshielded
Pitch - Connector 0.079" (2.00mm)
Product Status Active
Pitch - Cable 0.039" (1.00mm)
Series Tiger Eye™ TCSD
Length 0.168' (51.31mm, 2.02")