首页 / 矩形电缆组件 / TCSD-10-D-06.35-01-F
minImg
TCSD-10-D-06.35-01-F
Samtec Inc.
型号:
TCSD-10-D-06.35-01-F
描述:
2MM DOUBLE ROW FEMALE IDC ASSEMB
Number of Rows 2
Number of Positions 20
Color Gray, Ribbon
Contact Finish Thickness Flash
Contact Finish Gold
Shielding Unshielded
Pitch - Connector 0.079" (2.00mm)
Product Status Active
Pitch - Cable 0.039" (1.00mm)
Series Tiger Eye™ TCSD
Length 0.529' (161.29mm, 6.35")