首页 / 矩形电缆组件 / TCSD-13-D-02.16-01-R
minImg
TCSD-13-D-02.16-01-R
Samtec Inc.
型号:
TCSD-13-D-02.16-01-R
描述:
2MM DOUBLE ROW FEMALE IDC ASSEMB
Number of Rows 2
Number of Positions 26
Color Gray, Ribbon
Contact Finish Thickness 30.0µin (0.76µm)
Contact Finish Gold
Shielding Unshielded
Pitch - Connector 0.079" (2.00mm)
Product Status Active
Pitch - Cable 0.039" (1.00mm)
Series Tiger Eye™ TCSD
Length 0.180' (54.86mm, 2.16")