Samtec Inc.
型号:
TCSD-13-D-06.00-01-N
品牌:
封装:
-
批次:
-
描述:
2MM DOUBLE ROW FEMALE IDC ASSEMB
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$19.988
$19.988
10
$17.32325
$173.2325
25
$16.41904
$410.476
50
$16.18097
$809.0485
100
$14.27736
$1427.736
250
$13.325536
$3331.384
500
$13.039985
$6519.9925
请发送询价,我们将立即回复。

| Usage | - |
| Number of Rows | 2 |
| Number of Positions | 26 |
| Color | Gray, Ribbon |
| Contact Finish Thickness | 30.0µin (0.76µm) |
| Contact Finish | Gold |
| Shielding | Unshielded |
| Pitch - Connector | 0.079" (2.00mm) |
| Product Status | Active |
| Pitch - Cable | 0.039" (1.00mm) |
| Series | Tiger Eye™ TCSD |
| Length | 0.500' (152.40mm, 6.00") |
| Connector Type | Socket to Socket |
| Mfr | Samtec Inc. |
| Features | Polarizing Key |
| Package | Bulk |
| Base Product Number | TCSD-13 |
| Cable Termination | IDC |