Samtec Inc.
型号:
TCSD-13-D-62.00-01-N-P19
品牌:
封装:
-
批次:
-
描述:
2MM DOUBLE ROW FEMALE IDC ASSEMB
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$40.6695
$40.6695
10
$35.61075
$356.1075
25
$34.07232
$851.808
50
$32.97317
$1648.6585
100
$31.874115
$3187.4115
250
$30.115532
$7528.883
请发送询价,我们将立即回复。

| Usage | - |
| Number of Rows | 2 |
| Number of Positions | 26 |
| Color | Gray, Ribbon |
| Contact Finish Thickness | 30.0µin (0.76µm) |
| Contact Finish | Gold |
| Shielding | Unshielded |
| Pitch - Connector | 0.079" (2.00mm) |
| Product Status | Active |
| Pitch - Cable | 0.039" (1.00mm) |
| Series | Tiger Eye™ TCSD |
| Length | 5.17' (1.58m) |
| Connector Type | Socket to Socket |
| Mfr | Samtec Inc. |
| Features | Polarizing Key |
| Package | Bulk |
| Base Product Number | TCSD-13 |
| Cable Termination | IDC |