首页 / 矩形电缆组件 / TCSD-14-D-02.50-01-F-N-R
minImg
TCSD-14-D-02.50-01-F-N-R
Samtec Inc.
型号:
TCSD-14-D-02.50-01-F-N-R
描述:
2MM DOUBLE ROW FEMALE IDC ASSEMB
Number of Rows 2
Number of Positions 28
Color Gray, Ribbon
Contact Finish Thickness Flash
Contact Finish Gold
Shielding Unshielded
Pitch - Connector 0.079" (2.00mm)
Product Status Active
Pitch - Cable 0.039" (1.00mm)
Series Tiger Eye™ TCSD
Length 0.208' (63.50mm, 2.50")