Samtec Inc.
型号:
TCSD-17-D-21.00-01-N
品牌:
封装:
-
批次:
-
描述:
2MM DOUBLE ROW FEMALE IDC ASSEMB
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$27.1795
$27.1795
10
$23.7975
$237.975
25
$22.7696
$569.24
50
$22.03487
$1101.7435
100
$21.300425
$2130.0425
250
$20.125218
$5031.3045
请发送询价,我们将立即回复。

| Usage | - |
| Number of Rows | 2 |
| Number of Positions | 34 |
| Color | Gray, Ribbon |
| Contact Finish Thickness | 30.0µin (0.76µm) |
| Contact Finish | Gold |
| Shielding | Unshielded |
| Pitch - Connector | 0.079" (2.00mm) |
| Product Status | Active |
| Pitch - Cable | 0.039" (1.00mm) |
| Series | Tiger Eye™ TCSD |
| Length | 1.75' (533.40mm) |
| Connector Type | Socket to Socket |
| Mfr | Samtec Inc. |
| Features | Polarizing Key |
| Package | Bulk |
| Base Product Number | TCSD-17 |
| Cable Termination | IDC |