首页 / 矩形电缆组件 / TCSD-25-D-05.64-01
minImg
TCSD-25-D-05.64-01
Samtec Inc.
型号:
TCSD-25-D-05.64-01
描述:
2MM DOUBLE ROW FEMALE IDC ASSEMB
Number of Rows 2
Number of Positions 50
Shielding Unshielded
Pitch - Connector 0.079" (2.00mm)
Product Status Active
Pitch - Cable 0.039" (1.00mm)
Series Tiger Eye™ TCSD
Length 0.470' (143.26mm, 5.64")