首页 / 矩形电缆组件 / TCSD-25-D-07.87-01-F-N-RN1
minImg
TCSD-25-D-07.87-01-F-N-RN1
Samtec Inc.
型号:
TCSD-25-D-07.87-01-F-N-RN1
描述:
2MM DOUBLE ROW FEMALE IDC ASSEMB
Number of Rows 2
Number of Positions 50
Color Gray, Ribbon
Contact Finish Thickness Flash
Contact Finish Gold
Shielding Unshielded
Pitch - Connector 0.079" (2.00mm)
Product Status Obsolete
Pitch - Cable 0.039" (1.00mm)
Series Tiger Eye™ TCSD
Length 0.656' (200.00mm, 7.87")