首页 / 矩形电缆组件 / TCSD-25-D-10.50-01-N-R
minImg
TCSD-25-D-10.50-01-N-R
Samtec Inc.
型号:
TCSD-25-D-10.50-01-N-R
描述:
2MM DOUBLE ROW FEMALE IDC ASSEMB
Number of Rows 2
Number of Positions 50
Shielding Unshielded
Pitch - Connector 0.079" (2.00mm)
Product Status Active
Pitch - Cable 0.039" (1.00mm)
Series Tiger Eye™ TCSD
Length 0.875' (266.70mm, 10.50")