TCSOPL0J476M8R-ZF9
KYOCERA AVX
型号:
TCSOPL0J476M8R-ZF9
品牌:
KYOCERA AVX
描述:
CAP TANT POLY 47UF 6.3V 0805
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Manufacturer Size Code PL
Height - Seated (Max) 0.039" (1.00mm)
Tolerance ±20%
Lead Spacing -
Voltage - Rated 6.3 V
Size / Dimension 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Mounting Type Surface Mount
Product Status Active
Lifetime @ Temp. -
Ratings -
ESR (Equivalent Series Resistance) 150mOhm @ 100kHz
Series TCSO
Type Molded
Package / Case 0805 (2012 Metric)
Mfr KYOCERA AVX
Capacitance 47 µF