首页 / 振荡器 / TD-13.000MBD-T
minImg
TD-13.000MBD-T
TXC CORPORATION
型号:
TD-13.000MBD-T
描述:
MEMS OSC XO 13.0000MHZ CMOS SMD
用户指南
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Current - Supply (Disable) (Max) -
Absolute Pull Range (APR) -
Height - Seated (Max) 0.031" (0.80mm)
Frequency Stability ±25ppm
Current - Supply (Max) 25mA
Size / Dimension 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
Package / Case 4-SMD, No Lead
Voltage - Supply 3.3V
Mfr TXC CORPORATION
Frequency 13 MHz