STMicroelectronics
型号:
TDA7463D
封装:
16-SO
批次:
-
描述:
IC AUDIO TONE PROCESSOR 16SO
购买数量:
递送:

付款:
请发送RFQ,我们将立即回复。

| Operating Temperature | 0°C ~ 70°C (TA) |
| Applications | Consumer Audio |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Obsolete |
| Supplier Device Package | 16-SO |
| Series | - |
| Function | Audio Tone Processor |
| Specifications | - |
| Package / Case | 16-SOIC (0.295", 7.50mm Width) |
| Number of Channels | 2 |
| Voltage - Supply | 1.8V ~ 3V |
| Mfr | STMicroelectronics |
| Package | Tray |
| Interface | I²C |
| Base Product Number | TDA7463 |