STMicroelectronics
型号:
TDA7561
封装:
25-Flexiwatt (Vertical)
批次:
-
描述:
IC AMP AB QUAD 60W 25FLEXIWATT
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$11.5425
$11.5425
10
$10.431
$104.31
25
$9.94612
$248.653
100
$8.63607
$863.607
250
$8.247938
$2061.9845
500
$7.520181
$3760.0905
1000
$6.86565
$6865.65
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | -55°C ~ 150°C (TJ) |
| Output Type | 4-Channel (Quad) |
| Max Output Power x Channels @ Load | 60W x 4 @ 2Ohm |
| Mounting Type | Through Hole |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 25-Flexiwatt (Vertical) |
| Series | - |
| Type | Class AB |
| Package / Case | 25-Flexiwatt (Formed Leads) |
| Voltage - Supply | 8V ~ 18V |
| Mfr | STMicroelectronics |
| Features | I²C, Mute, Short-Circuit and Thermal Protection, Standby |
| Package | Tube |
| Base Product Number | TDA7561 |