TDH35PR200J
Ohmite
型号:
TDH35PR200J
品牌:
Ohmite
封装:
D2PAK
描述:
RES 0.2 OHM 5% 35W D2PAK
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 150°C
Composition Thick Film
Height - Seated (Max) 0.185" (4.70mm)
Tolerance ±5%
Temperature Coefficient ±700ppm/°C
Size / Dimension 0.398" L x 0.378" W (10.10mm x 9.60mm)
Product Status Obsolete
Supplier Device Package D2PAK
Resistance 200 mOhms
Series TDH35
Power (Watts) 35W