C&K
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$2.9165
$2.9165
10
$2.74835
$27.4835
25
$2.4985
$62.4625
100
$2.16543
$216.543
250
$1.963156
$490.789
500
$1.820371
$910.1855
1000
$1.68949
$1689.49
2500
$1.53482
$3837.05
5000
$1.4725
$7362.5
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Actuator Level | Flush, Recessed |
| Number of Positions | 6 |
| Termination Style | Gull Wing |
| Voltage Rating | 24VDC |
| Actuator Type | Piano |
| Current Rating (Amps) | 25mA |
| Contact Finish | Gold |
| Circuit | SPST |
| Height Above Board | 0.164" (4.17mm) |
| Mechanical Life | 1,000 Cycles |
| Mounting Type | Surface Mount, Right Angle |
| Product Status | Active |
| Series | TDP |
| Body Material | Polyphenylene Sulfide (PPS), Glass Filled |
| Length | 0.344" (8.75mm) |
| Electrical Life | 1,000 Cycles |
| Mfr | C&K |
| Pitch | 0.050" (1.27mm), Half |
| Contact Material | Copper Alloy |
| Features | Tape Seal |
| Package | Tube |
| Washable | Yes |
| Base Product Number | TDP06H0S |