TE1500B18RJ
TE Connectivity Passive Product
型号:
TE1500B18RJ
描述:
RES CHAS MNT 18 OHM 5% 1500W
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Wirewound
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±5%
Temperature Coefficient ±440ppm/°C
Size / Dimension 2.362" Dia x 16.339" L (60.00mm x 415.00mm)
Product Status Active
Mounting Feature Brackets
Resistance 18 Ohms
Series TE, CGS
Power (Watts) 1500W