TE150B6R8J
TE Connectivity Passive Product
型号:
TE150B6R8J
描述:
RES CHAS MNT 6.8 OHM 5% 150W
库存 : 2
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Wirewound
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±5%
Temperature Coefficient ±440ppm/°C
Size / Dimension 1.575" Dia x 7.677" L (40.00mm x 195.00mm)
Product Status Active
Mounting Feature Brackets
Resistance 6.8 Ohms
Series TE, CGS
Power (Watts) 150W