TE200B22RJ
TE Connectivity Passive Product
型号:
TE200B22RJ
描述:
RES CHAS MNT 22 OHM 5% 200W
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Wirewound
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±5%
Temperature Coefficient ±440ppm/°C
Size / Dimension 1.575" Dia x 7.677" L (40.00mm x 195.00mm)
Product Status Active
Mounting Feature Brackets
Resistance 22 Ohms
Series TE, CGS
Power (Watts) 200W