TE60A1803F01
SL Power Electronics Manufacture of Condor/Ault Brands
型号:
TE60A1803F01
描述:
AC/DC DESKTOP ADAPTER 18V 61W
库存 : 130
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Operating Temperature -20°C ~ 50°C
Polarization Positive Center
Input Type Cord (Sold Separately)
Applications ITE (Commercial)
Form Desktop (Class I)
Output Connector Barrel Plug, 2.5mm I.D. x 5.5mm O.D. x 9.5mm
Approval Agency CB, CE, CSA, UL
Input Connector IEC 320-C14
Size / Dimension 4.25" L x 2.67" W x 1.29" H (108.0mm x 67.9mm x 32.7mm)
Product Status Active
Weight 0.882 lb (400.07 g)
Current - Output (Max) 3.4A
Series TE60 (60W)
Power (Watts) 61 W
No Load Power Consumption 210mW (Max)
Cord Length 45.3" (1.15m)
Region Utilized International
Efficiency Level VI
Voltage - Output 18V
Mfr SL Power Electronics Manufacture of Condor/Ault Brands
Package Box
Voltage - Input 90 ~ 264 VAC