TE80B68RJ
TE Connectivity Passive Product
型号:
TE80B68RJ
描述:
RES CHAS MNT 68 OHM 5% 80W
库存 : 13
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Wirewound
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±5%
Temperature Coefficient ±440ppm/°C
Size / Dimension 1.102" Dia x 5.984" L (28.00mm x 152.00mm)
Product Status Active
Mounting Feature Brackets
Resistance 68 Ohms
Series TE, CGS
Power (Watts) 80W