ConductRF
型号:
TEA80-T1S1-F30
品牌:
封装:
-
批次:
-
数据手册:
-
描述:
CBL ASSY SMA-TNC PLUG-PLUG 30'
购买数量:
递送:

付款:
请发送RFQ,我们将立即回复。

| Operating Temperature | -55°C ~ 125°C |
| Cable Type | 0.195" OD Coaxial Cable |
| 2nd Contact Gender | Male |
| 1st Connector | SMA Plug |
| Ingress Protection | - |
| Color | Blue |
| 2nd Connector | TNC Plug |
| 1st Connector Mounting Type | Free Hanging (In-Line) |
| 2nd Connector Mounting Feature | - |
| Product Status | Active |
| 2nd Connector Mounting Type | Free Hanging (In-Line) |
| Series | TEA80 |
| Length | 360.0" (9.1m) 30.0' |
| 1st Contact Gender | Male |
| Mfr | ConductRF |
| 1st Connector Mounting Feature | - |
| Style | SMA to TNC |
| Features | - |
| Package | Bulk |
| Frequency - Max | 18 GHz |