TEBM35C10-4
Seltech
型号:
TEBM35C10-4
品牌:
Seltech
描述:
BALANCED MODE RADIATOR 54mm
库存 : 72
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Frequency Range 100 Hz ~ 20000 Hz
Shape Round
Height - Seated (Max) 0.984" (25.00mm)
Size / Dimension 2.126" Dia (54.00mm)
Product Status Active
Material - Magnet Nd-Fe-B
Series -
Type General Purpose
Power - Rated 10 W
Technology Magnetic
Frequency - Self Resonant 185Hz
Mfr Seltech
Material - Cone Paper
Efficiency - Type Sensitivity
Port Location Top
Package Tray
Impedance 4 Ohms
Efficiency - Testing 1W/1m