TEL 15-4823N-HS
Traco Power
型号:
TEL 15-4823N-HS
品牌:
Traco Power
描述:
ULTRA COMPACT 15 WATT CONVERTER
库存 : 10
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Voltage - Input (Max) 75V
Product Status Active
Current - Output (Max) 500mA, 500mA
Supplier Device Package -
Voltage - Input (Min) 36V
Package / Case 16-DIP Module, 5 Leads
Efficiency 87%
Mfr Traco Power
Features Baseplate
Operating Temperature -40°C ~ 70°C
Applications ITE (Commercial)
Voltage - Output 2 -15V
Voltage - Output 3 -
Voltage - Output 4 -
Voltage - Isolation 1.8 kV
Approval Agency CB, cURus
Voltage - Output 1 15V
Mounting Type Through Hole
Size / Dimension 0.96" L x 0.56" W x 0.96" H (24.4mm x 14.3mm x 24.4mm)
Number of Outputs 2
Series TEL 15N-HS (15W)
Power (Watts) 15 W