TEN 15-2422WI
Traco Power
型号:
TEN 15-2422WI
品牌:
Traco Power
描述:
DC DC CONVERTER +/-12V 15W
用户指南
Operating Temperature -40°C ~ 85°C (With Derating)
Applications ITE (Commercial)
Voltage - Output 2 -12V
Voltage - Output 3 -
Voltage - Input (Max) 36V
Voltage - Output 4 -
Voltage - Isolation 1.5 kV
Voltage - Output 1 12V
Mounting Type Through Hole
Size / Dimension 2.00" L x 1.00" W x 0.40" H (50.8mm x 25.4mm x 10.2mm)
Product Status Not For New Designs
Current - Output (Max) 625mA, 625mA
Supplier Device Package -
Number of Outputs 2
Voltage - Input (Min) 9V
Series TEN 15WI (15W)
Power (Watts) 15 W
Type Isolated Module
Package / Case 6-DIP Module
Efficiency 85%