Traco Power
型号:
TEN 30-2423WIN
品牌:
封装:
Module
批次:
-
描述:
DC DC CONVERTER +/-15V 30W
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$76.3705
$76.3705
10
$75.1754
$751.754
25
$72.789
$1819.725
50
$69.20902
$3460.451
100
$64.43603
$6443.603
250
$63.6405
$15910.125
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | -40°C ~ 75°C (With Derating) |
| Applications | ITE (Commercial) |
| Voltage - Output 2 | -15V |
| Voltage - Output 3 | - |
| Voltage - Input (Max) | 36V |
| Voltage - Output 4 | - |
| Voltage - Isolation | 1.5 kV |
| Voltage - Output 1 | 15V |
| Mounting Type | Through Hole |
| Size / Dimension | 2.00" L x 1.00" W x 0.40" H (50.8mm x 25.4mm x 10.2mm) |
| Product Status | Active |
| Current - Output (Max) | 1A, 1A |
| Supplier Device Package | Module |
| Number of Outputs | 2 |
| Voltage - Input (Min) | 9V |
| Series | TEN 30WIN (30W) |
| Power (Watts) | 30 W |
| Type | Isolated Module |
| Package / Case | 7-DIP Module, 6 Leads |
| Efficiency | 87% |
| Mfr | Traco Power |
| Features | Remote On/Off, OCP, OTP, OVP, SCP, UVLO |
| Package | Tube |
| Base Product Number | TEN 30 |