Traco Power
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$695.2575
$695.2575
10
$648.7949
$6487.949
25
$601.3329
$15033.3225
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | -40°C ~ 80°C |
| Applications | Industrial, ITE (Commercial), Railway |
| Voltage - Output 2 | - |
| Voltage - Output 3 | - |
| Voltage - Input (Max) | 160V |
| Voltage - Output 4 | - |
| Voltage - Isolation | 3 kV |
| Approval Agency | CB, CE, cULus, cURus |
| Voltage - Output 1 | 48V |
| Mounting Type | Chassis Mount |
| Size / Dimension | 6.00" L x 4.00" W x 1.52" H (152.4mm x 101.6mm x 38.6mm) |
| Product Status | Active |
| Current - Output (Max) | 6.3A |
| Number of Outputs | 1 |
| Voltage - Input (Min) | 43V |
| Series | TEQ 300WIR (300W) |
| Power (Watts) | 302W |
| Type | Enclosed |
| Efficiency | 92% |
| Mfr | Traco Power |
| Package | Box |
| Base Product Number | TEQ 300 |