TFCR0603-10W-C-3003FT-1K
Venkel
型号:
TFCR0603-10W-C-3003FT-1K
品牌:
Venkel
封装:
0603
描述:
RES 300K OHM 1% 1/10W 0603
库存 : 5000
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Thin Film
Height - Seated (Max) 0.022" (0.55mm)
Tolerance ±1%
Temperature Coefficient ±50ppm/°C
Size / Dimension 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm)
Product Status Active
Supplier Device Package 0603
Ratings -
Resistance 300 kOhms
Series TFCR
Power (Watts) 0.1W, 1/10W