TFCR1206-4W-K-4530FT-1K
Venkel
型号:
TFCR1206-4W-K-4530FT-1K
品牌:
Venkel
封装:
1206
描述:
RES 453 OHM 1% 1/4W 1206
库存 : 5000
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Thin Film
Height - Seated (Max) 0.026" (0.65mm)
Tolerance ±1%
Temperature Coefficient ±100ppm/°C
Size / Dimension 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Product Status Active
Supplier Device Package 1206
Ratings -
Resistance 453 Ohms
Series TFCR
Power (Watts) 0.25W, 1/4W