首页 / 晶体 / TFE201J32K7680R
minImg
TFE201J32K7680R
CTS-Frequency Controls
型号:
TFE201J32K7680R
描述:
Low ESR, Surface Mount Tuning Fo
用户指南
Load Capacitance 9pF
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Frequency Tolerance ±10ppm
Height - Seated (Max) 0.079" L x 0.047" W (2.00mm x 1.20mm)
Frequency Stability -
Size / Dimension 0.079" L x 0.047" W (2.00mm x 1.20mm)
Mounting Type Surface Mount
Product Status Active
Ratings -
ESR (Equivalent Series Resistance) 50 kOhms
Series TFE20
Type kHz Crystal (Tuning Fork)
Package / Case 2-SMD, No Lead
Mfr CTS-Frequency Controls
Operating Mode Fundamental
Frequency 32.768 kHz