首页 / 晶体 / TFE322V32K7680R
minImg
TFE322V32K7680R
CTS-Frequency Controls
型号:
TFE322V32K7680R
描述:
CRYSTAL 32.7680KHZ 7PF SMD
用户指南
Load Capacitance 7pF
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Frequency Tolerance ±20ppm
Height - Seated (Max) 0.035" (0.90mm)
Frequency Stability -
Size / Dimension 0.126" L x 0.059" W (3.20mm x 1.50mm)
Mounting Type Surface Mount
Product Status Active
Ratings -
ESR (Equivalent Series Resistance) 50 kOhms
Series TFE32
Type kHz Crystal (Tuning Fork)
Package / Case 2-SMD, No Lead
Mfr CTS-Frequency Controls
Operating Mode Fundamental
Frequency 32.768 kHz