TFN0.75NT75
Techflex
型号:
TFN0.75NT75
品牌:
Techflex
描述:
EXPAND SLEEVING 3/4" X 75' NAT
库存 : 1
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Operating Temperature -70°C ~ 280°C
Color Natural
Material Perfluoroalkoxy (PFA), Plenum Rated
Liquid Protection Gasoline Resistant
Material Flammability Rating -
Product Status Active
Type Attributes Expandable
Series Flexo® PFA™
Type Sleeve
Length 75.00' (22.86m)
Diameter - Inside, Non-Expanded 0.750" (19.05mm)
Environment Protection -
Mfr Techflex
Abrasion Protection Abrasion and Cut Resistant
Diameter - Outside, Non-Expanded -
Features Chemical Resistant, Clean Cut
Wall Thickness 0.040" (1.02mm)
Diameter - Inside, Expanded 1.250" (31.75mm)