首页 / 晶体 / TFPM1T32K7680R
minImg
TFPM1T32K7680R
CTS-Frequency Controls
型号:
TFPM1T32K7680R
描述:
CRYSTAL 32.7680KHZ 6PF SMD
用户指南
Load Capacitance 6pF
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Frequency Tolerance ±10ppm
Height - Seated (Max) 0.098" (2.50mm)
Frequency Stability -
Size / Dimension 0.315" L x 0.150" W (8.00mm x 3.80mm)
Mounting Type Surface Mount
Product Status Active
Ratings -
ESR (Equivalent Series Resistance) 50 kOhms
Series TFPM
Type kHz Crystal (Tuning Fork)
Package / Case 4-SOJ, 5.50mm pitch
Mfr CTS-Frequency Controls
Operating Mode Fundamental
Frequency 32.768 kHz