TFR36PH10
ITT Cannon, LLC
型号:
TFR36PH10
描述:
CONN PLUG HSG 36POS 5.08MM
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Number of Rows 4
Number of Positions 36
Color Gray
Row Spacing 0.200" (5.08mm)
Contact Type Male or Female
Mounting Type Free Hanging (In-Line)
Fastening Type Latch Lock
Product Status Active
Insulation Material Polyamide (PA), Nylon
Series Trident Rectangular
Note Contacts Not Included
Connector Type Plug
Pitch 0.200" (5.08mm)