TFSSB750RFE
Ohmite
型号:
TFSSB750RFE
品牌:
Ohmite
描述:
RES 750 OHM 1% 1/2W SMD
用户指南
Operating Temperature -40°C ~ 155°C
Composition Thick Film
Height - Seated (Max) 0.028" (0.70mm)
Tolerance ±1%
Temperature Coefficient ±100ppm/°C
Size / Dimension 0.433" L x 0.217" W (11.00mm x 5.50mm)
Product Status Active
Supplier Device Package -
Ratings -
Resistance 750 Ohms
Series TFSS
Power (Watts) 0.5W, 1/2W