TFSSE4K99JE
Ohmite
型号:
TFSSE4K99JE
品牌:
Ohmite
描述:
RES 4.99K OHM 5% 1.5W SMD
用户指南
Operating Temperature -40°C ~ 155°C
Composition Thick Film
Height - Seated (Max) 0.035" (0.90mm)
Tolerance ±5%
Temperature Coefficient ±100ppm/°C
Size / Dimension 0.827" L x 0.413" W (21.00mm x 10.50mm)
Product Status Active
Supplier Device Package -
Ratings -
Resistance 4.99 kOhms
Series TFSS
Power (Watts) 1.5W