t-Global Technology
型号:
TG-A1660-40-40-0.5
封装:
-
批次:
-
描述:
THERM PAD 40X40MM GRAY
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$7.334
$7.334
10
$7.13165
$71.3165
25
$6.73512
$168.378
50
$6.33878
$316.939
100
$5.94263
$594.263
250
$5.54648
$1386.62
500
$5.150311
$2575.1555
1000
$5.051264
$5051.264
请发送询价,我们将立即回复。

| Storage/Refrigeration Temperature | - |
| Usage | Multi |
| Shape | Square |
| Thermal Resistivity | - |
| Digi-Key Storage | - |
| Color | Gray |
| Backing, Carrier | - |
| Material | Silicone |
| Outline | 40.00mm x 40.00mm |
| Thermal Conductivity | 16.6W/m-K |
| Product Status | Active |
| Thickness | 0.0197" (0.500mm) |
| Series | TG-A1660 |
| Type | Gap Filler Pad, Sheet |
| Shelf Life Start | - |
| Mfr | t-Global Technology |
| Package | Bulk |
| Shelf Life | 24 Months |
| Adhesive | - |
| Base Product Number | TG-A1660 |