t-Global Technology
型号:
TG-A20KF-190-140-4.0
封装:
-
批次:
-
描述:
THERM PAD 190MMX140MM GRAY
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$25.251
$25.251
10
$23.76805
$237.6805
25
$22.28244
$557.061
50
$20.79702
$1039.851
100
$20.054215
$2005.4215
250
$18.940112
$4735.028
500
$18.568719
$9284.3595
请发送询价,我们将立即回复。

| Storage/Refrigeration Temperature | - |
| Usage | Multi |
| Shape | Rectangular |
| Thermal Resistivity | - |
| Color | Gray |
| Backing, Carrier | Fiberglass |
| Material | Silicone |
| Outline | 190.00mm x 140.00mm |
| Thermal Conductivity | 1.8W/m-K |
| Product Status | Active |
| Thickness | 0.157" (4.00mm) |
| Series | TG-A20KF |
| Type | Pad, Sheet |
| Shelf Life Start | - |
| Mfr | t-Global Technology |
| Package | Bulk |
| Shelf Life | 24 Months |
| Adhesive | Tacky - One Side |
| Base Product Number | TG-A20KF |