首页 / 垫,片 / TG-A20KF-285-190-1.5-1A
minImg
TG-A20KF-285-190-1.5-1A
t-Global Technology
型号:
TG-A20KF-285-190-1.5-1A
描述:
THERM PAD 285MMX190MM GRAY
库存 : 7
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Storage/Refrigeration Temperature -
Usage Multi
Shape Rectangular
Thermal Resistivity -
Digi-Key Storage -
Color Gray
Backing, Carrier Fiberglass
Material Silicone
Outline 285.00mm x 190.00mm
Thermal Conductivity 1.8W/m-K
Product Status Active
Thickness 0.0591" (1.500mm)