首页 / 垫,片 / TG-A3500-10-10-1.0
minImg
TG-A3500-10-10-1.0
t-Global Technology
型号:
TG-A3500-10-10-1.0
描述:
THERM PAD 10MMX10MM YLW
库存 : 4508
Usage Multi
Shape Square
Thermal Resistivity -
Digi-Key Storage -
Color Yellow
Backing, Carrier -
Material Silicone
Outline 10.00mm x 10.00mm
Thermal Conductivity 3.5W/m-K
Product Status Active
Thickness 0.0394" (1.000mm)