首页 / 垫,片 / TG-A3500-30-30-1.0
minImg
TG-A3500-30-30-1.0
t-Global Technology
型号:
TG-A3500-30-30-1.0
描述:
THERM PAD 30MMX30MM YLW
库存 : 3809
Storage/Refrigeration Temperature -
Usage Multi
Shape Square
Thermal Resistivity -
Digi-Key Storage -
Color Yellow
Backing, Carrier -
Material Silicone
Outline 30.00mm x 30.00mm
Thermal Conductivity 3.5W/m-K
Product Status Active
Thickness 0.0394" (1.000mm)