首页 / 垫,片 / TG-A3500F-320-320-1.0
minImg
TG-A3500F-320-320-1.0
t-Global Technology
型号:
TG-A3500F-320-320-1.0
描述:
THERM PAD 320X320MM YLW
用户指南
Storage/Refrigeration Temperature -
Usage Multi
Shape Square
Thermal Resistivity -
Digi-Key Storage -
Color Yellow
Backing, Carrier Fiberglass
Material Silicone
Outline 320.00mm x 320.00mm
Thermal Conductivity 3.0W/m-K
Product Status Obsolete
Thickness 0.0394" (1.000mm)