首页 / 垫,片 / TG-A373S-300-300-1.0-0
minImg
TG-A373S-300-300-1.0-0
t-Global Technology
型号:
TG-A373S-300-300-1.0-0
描述:
THERM PAD 300MMX300MM YLW
用户指南
Storage/Refrigeration Temperature -
Usage -
Shape Square
Thermal Resistivity -
Color Yellow
Backing, Carrier -
Material Silicone Elastomer
Outline 300.00mm x 300.00mm
Thermal Conductivity 1.9W/m-K
Product Status Last Time Buy
Thickness 0.0394" (1.000mm)